Hakkımızda
Tahıl kurutma makineleri konusunda 8 yıllık tecrübeye sahip yönetim ve teknik personeller eşliğinde kurulan METÇAĞ MAKİNE İMALAT İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kendisini sürekli geliştiren kadrosu ile TAHIL KURUTMA MAKİNELERI konusunda faaliyet göstermektedir.

2014 yılında “Çiftçinin cebini değil,tahılını kurutuyoruz” sloganıyla harekete geçen METÇAĞ MAKİNE LİMİTED ŞİRKETİ çiftçinin sorunlu makinelerini devreye alarak çiftçinin gülen yüzü olmuştur. Teknik servis hizmetini verdiği makine sahiplerininde görüşleri ışığında aralıksız AR-GE faaliyetlerini sürdürürken tahıl kurutma sektörüne ürettiği POLEKS DRY marka makinesi ile giriş yapmıştır.

METÇAĞ MAKİNE LİMİTED ŞİRKETİ ürettiği Poleks Dry tahıl kurutma makinelerinde sürekli “Kalite tartışılmaz, yaşanır” düşüncesi ile hareket ettiği için AR-GE çalışmaları eşliğinde kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Kaliteyi maximum seviyede tutan METÇAĞ MAKİNE LİMİTED ŞİRKETİ uzman yönetim ve teknik kadrosu ile hizmette sınır tanımayarak her geçen gün çığ gibi büyüyen müşteri referansları ile çalışmalarını sürdürmektedir.